Telefon: 887-242-887

flagi

Jesteśmy firmą z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na zagadnienia ochrony i bezpieczeństwa osób oraz mienia. Specjalizujemy się w przyjmowaniu, analizie oraz przekazywaniu sygnałów z elektronicznych systemów monitorowania obiektów stałych jak i systemów lokalizacji obiektów ruchomych. Wdrażamy i obsługujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. Profesjonalnie zarządzamy patrolami interwencyjnymi na terenie całego kraju z wykorzystaniem nowoczesnych środków łączności. Ponadto wdrażamy i stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny szeroko rozumianego pojęcia monitoringu. Nasze działania oprócz tradycyjnych usług, to również nowoczesne i innowacyjne usługi monitoringu.  

Zobacz ofertę

 

 

Odkryj innowacyjny monitoring

GPS

Monitoring-GPS

 

Monitoring pojazdów GPS 

Monitoring GPS pojazdów jest nowoczesnym sposobem ochrony pojazdów, kierowców oraz ładunku, a także wyśmienitym narzędziem do zarządzania flotą pojazdów firmowych. Nasza oferta monitoringu GPS to: najlepsza cena, bezpłatny nadajnik GPS, bezterminowa gwarancja nadajnika GPS, montaż u Klienta lub w miejscu przez niego wskazanym na terenie całego kraju oraz wszystkie parametry pojazdu dostępne on-line na dowolnym urządzeniu z przeglądarką www i dostępem do Internetu.

Czytaj więcej

SSNiW

Monitoring-ssniw

 

Systemy Sygnalizacji Wlamań i Napadu

Systemy sygnalizacji włamania oparte są na czujkach wykrywających ruch w strefie objętej ich działaniem. W przypadku wykrycia ruchu czujki poprzez centralę alarmową przekazują sygnał do Inteligentnego Centrum Monitoringu ITM. Operator po odebranianiu sygnału naruszenia strefy chronionej, powiadamia o zaistniałym zagrożeniu słuzby ochrony, właściciela obiektu. W naszej ofercie oprócz tradycyjnych systemów posiadamy również dedykowane i skomplikowane rozwiązania zabezpieczenień technicznych Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu ( SSWiN).

Czytaj więcej

CCTV

Monitoring-cctv

 

Monitoring wizyjny (cctv)

Usługa CCTV (on-line, tryb alarmowy, serwery wizji, detekcja, superniania) polega na wysoce zaawansowanej technologii integracji w jednym Centrum wielości systemów wizyjnych. Stworzony został zintegrowany panel sterowniczy, za pomocą którego operator ma możliwość natychmiastowej reakcji i odczytu sygnału niezależnie od tego w jakim systemie jest on nadawany (integracja mnogości rozwiązań technologicznych systemów alarmowych) oraz z jakiej części Europy jest wysyłany. Następnie zgodnie z procedurami po analizie przyjętego sygnału podjęta będzie decyzja systemu lub operatora, czy alarm jest prawdziwy/fałszywy, pozwala to na wyeliminowanie ok. 30% niepotrzebnych.  

Czytaj więcej

Socjalny

Monitoring-socjalny

 

Monitoring socjalny

Zaawansowany system pozwolił nam uruchomić innowacyjną usługę jaką jest Monitoring Socjalny. Jest to między innymi linia zycia, teleEKG, osobiste systemy alarmowe. Na chwile obecną na Świecie firmy świadczą bardzo uproszczone usługi. Możliwości sprzętowe oraz innowacyjne oprogramowanie pozwala nam na świadczenie powyższej usługi na poziomie znacznie wyższym od dotychczas oferowanych na Świecie. Główna korzyścią usługi jest skrócenie czasu hospitalizacji w szpitalach (możliwość przeniesienia fazy rekonwalescencji do domu pacjenta), gdyż urządzenia monitorujące (dostarczane przez ITM) mogą na bieżąco śledzić stan postępów rekonwalescencji. 

Czytaj więcej

Techniczny

Monitoring-techniczny

 

Monitoring techniczny

Monitoring techniczny jest innowacyjną usługą w ofercie ITM. Polega ona na zaoferowaniu przejęcia usług od zarządców nieruchomości w zakresie zdalnego odczytu liczników mediów. Do tej pory tradycyjny model odczytu polegał na zaangażowaniu ludzi do fizycznego odczytu informacji z liczników w obiektach. ITM proponuje innowacyjne zarzadzanie odczytami. Usługa jest skierowana również do firm vendingowych dostarczających na rynek produkty w automatach dystrybuujących. Stały monitoring zapasów automatu oraz monitoring stanu technicznego urządzenia pozwala na precyzyjne zarzadzanie dostawami do automatu (inteligentne zarzadzanie zapasami automatu).  

Czytaj więcej
 

Pracowniczy

Monitoring-pracowniczy

 

Monitoring pracowniczy

Active Guard, czyli monitoring pracowniczy to jedna z innowacyjnych usług w ofercie ITM. Jest to nowoczesne rozwiązanie do nadzoru czasu i miejsca pracy personelu (na przykład strażników). Active Guard wyprzedza dotychczasowe rozwiązania tego typu o możliwość permanentnej, bezprzewodowej i taniej kontroli strażnika w czasie rzeczywistym. System umożliwia alarmowe wezwanie wsparcia, zgłoszenie potrzeby rozmowy ze stacją monitoringu oraz lokalizacje pracownika na podstawie odczytów znaczników rozmieszczonych na trasie obchodu. 

Czytaj więcej

P-poż

Monitoring-ppoz

 

Monitoring p-poż

Monitoring przeciwpożarowy polega na monitoringu instalacji przeciwpożarowych. Wzbudzenie alarmu przez czujki dymu, ognia, temperatury lub kamery termowizyjne powoduje analizę sygnału przez system i operatora, który mając dostęp do obrazu on-line obiektu na centralnym monitorze oceni zagrożenie i według procedur zawiadomi najbliższy patrol ochrony budynku albo bezpośrednio straż pożarną. Innowacyjność systemu polega na wprowadzeniu analizy zagrożenia, gdyż jak wynika z doświadczenia 98 % przypadków alarmów to alarmy fałszywe, które powodują zbyteczne wyjazdy ochrony, straży pożarnej etc.  

Czytaj więcej

Vending

Monitoring-vendingowy

 

Monitoring vendingowy

Usługa jest skierowana do firm vendingowych dostarczających na rynek produkty w automatach dystrybuujących. Stały monitoring zapasów automatu oraz monitoring stanu technicznego urządzenia pozwala na precyzyjne zarządzanie dostawami do automatu (inteligentne zarządzanie zapasami automatu). System raportuje stany zapasów automatów klienta oraz przekazuje analizę i arkusz zamówień automatu.

Czytaj więcej

SMA

Monitoring-sma

 

Stacja zapasowa Stacji Monitoringu Alarmów klienta

Proponowana usługa jest bardzo cenna dla banków i dużych instytucji, które posiadają swoje stacje obsługi sygnałów w prostej konfiguracji, działające tylko pod jednym systemem dla jednego odbiorcy, a mianowicie usługa stacji zapasowej. W przypadku awarii (np. energetycznej) danego obszaru, stacja zapasowa przejmuje automatycznie i bezkolizyjnie obsługę monitoringu sygnału. W ten sposób eliminuje się skutki awarii stacji bazowej, która zostaje odcięta (co oznacza całkowity brak kontroli nad systemem alarmowym). 

 

Czytaj więcej